بند برنامه نویسی application دانلود برنامه

بند: برنامه نویسی application دانلود برنامه آموزشی معرفی ماشین سیستم آموزش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات محرومیت مادام‌العمر دو مسئول فوتبالی سیرجان در پرونده‌ جادوگری

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رییس‌هیات فوتبال شهرستان سیرجان و مسئول استادیوم امام علی (ع) را جهت هر لحظه از فعالیت در فوتبال محروم کرد. 

محرومیت مادام‌العمر دو مسئول فوتبالی سیرجان در پرونده‌ جادوگری

محرومیت مادام العمر دو مسئول فوتبالی سیرجان در پرونده جادوگری

عبارات مهم : فعالیت

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رییس هیات فوتبال شهرستان سیرجان و مسئول استادیوم امام علی (ع) را جهت هر لحظه از فعالیت در فوتبال محروم کرد.

به گزارش ایسنا، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال که در جهت مبارزه با فساد و موضوعاتی همچون جادوگری فعالیت های گسترده ای را در دست انجام دارد، بعد از صدور دستور موقت راجع به اتفاقات رخ داده در دیدار تیم های گل گهر سیرجان و خونه به خونه بابل، احکام نهایی خود را راجع به این بازی پرحاشیه و جنجالی صادر کرد؛ احکامی که از عزم راسخ این کمیته و فدراسیون فوتبال در مبارزه با خرافات و جادوگری حکایت دارد.

محرومیت مادام‌العمر دو مسئول فوتبالی سیرجان در پرونده‌ جادوگری

به موجب حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، حسن بدافشان رییس هیات فوتبال شهرستان سیرجان که به صورت غیرقانونی با داشتن هم وقت پست در هیات مدیره کلوب گل گهر به عنوان رییس، از منافع مشترکی در این دو پست برخوردار بوده و بر اساس تحقیقات تایید شده است کمیته اخلاق در عنوان نظارت بر عوامل زیر مجموعه و برگزاری مسابقه، کارها مناسب را انجام نداده، به محرومیت مادام العمر از فعالیت در فوتبال محکوم شد.

همچنین علی لری گویینی، مسئول ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان که عامل مهم ریختن مایع مشکوک به ادرار در زمین بازی دیدار تیم های گل گهر و خونه به خونه تشخیص داده شد نیز به محرومیت دائمی از فعالیت در فوتبال محکوم شد.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رییس‌هیات فوتبال شهرستان سیرجان و مسئول استادیوم امام علی (ع) را جهت هر لحظه از فعالیت در فوتبال محروم کرد. 

رضا فتح آبادی سرپرست تیم فوتبال گل گهر سیرجان نیز به یک سال محرومیت و تیم فوتبال گل گهرسیرجان نیز به انجام دو بازی خارج از استان کرمان محکوم شده است است.

واژه های کلیدی: فعالیت | سیرجان | فوتبال | فوتبالی | جادوگری | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz